Garantija visoms prekėms
Pristatymas visoje Lietuvoje
Geriausios kainos garantija
Susisiekite! +370 600 96000
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!
Internetinės svetainės, el.parduotuvės

Apie mus

Sveiki atvykę į manoisparduotuve.lt

ManoIšaparduotuvė.lt priklauso UAB "MD centras". Mes prekiaujame įvairiomis aukštos kokybės prekėmis iš Vokietijos. Mūsų įmonė jau daugelį metų bendradarbiauja su Vokietijos firmomis, kurios mums padeda pasiūlyti geriausią kainą, platų ir įvairų prekių asortimentą Jums. Bet kokią prekę pas mus įsigysite iki 80% PIGIAU, nei bet kur kitur. Pasižymime prekių gausa ir jų įvairove. Mūsų asortimentas yra itin didelis, todėl neabejotinai rasite tai, ko ieškote.  Prekiaujame tiek aukštos kokybės naujomis, tiek naudotomis ar defektą turinčiomis prekėmis. Mūsų išparduotuvėje už patrauklią kainą galėsite įsigyti kokybiškų, originalių bei itin reikalingų prekių. Taip pat teikiame įvarių daiktų remonto paslaugas.

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti visų kategorijų prekių. Kategorijų paaiškinimai (A-prekė, B-prekė, C-prekė):

  • A-prekė - tai naujos prekės, be defektų.
  • B-prekė - tai prekė su galimu nedideliu defektu, tokiu kaip nedidelis įbrėžimas korpuse, spalvos išblukimas, nedidelis dėvėjimas, pakuotės pažeidimas arba be pakuotės. Šie produktai yra geros kokybės, patikrinti, veikiantys. Dėl pažeidimų paprastai mažesnėmis kainomis už A kategorijos prekes .
  • C-prekė - Tai prekės su dideliu defektu arba neveikiančios. Už itin mažą kainą. Šioms prekėms garantija nesuteikiama.

 

Čia galite rasti prekių kiekvienam! Įvairūs suvenyrai, dekoracijos, vaikiški žaislai, autoprekės, kalėdų dekoracijos, buities reikmenys, sodo – daržo technika, šildytuvai, hidroforai, kompresoriai, suvirinimo įranga, aukšto slėgio plovyklos, įvairūs įrankiai ir kitos prekės suteiks jums pasirinkimo laisvę ir galėsite džiaugtis savo nauju pirkiniu už itin patrauklią kainą. Galbūt ieškote originalios ir patrauklios dovanos savo draugams? Šioje išparduotuvėje smulkmenų gausa ir prekių įvairovė pritraukia ne vieną klientą, todėl neabejotinai rasite kažką tiek sau, tiek savo draugams nustebinti.

Klientų gausa ir didelis prekių asortimentas suteikia mums pasitikėjimo, kuris veda link svarbių sprendimų ir naujų idėjų. Mes dirbame tik Jums, todėl jei nerandate kokios nors prekės kreipkitės į mus, tam tikras prekes mes galime užsakyti, o gal būt jas turime ir sandėlyje ir nespėjome jų atvežti į parduotuvę ar patalpinti internetinėje svetainėje.

Radote Jums reikalingą prekę, tačiau neturite galimybės atvykti pas mus, ar tiesiog esate iš kito miesto? Nebėda, prekes mes galime Jums išsiųsti į bet kurį Lietuvos miestą. Tereikia susisiekti su mumis.

 

Informacija tiekėjams

Norėdami tapti mūsų tiekėjais ir pasiūlyti savo prekes, prašome kreiptis el. paštu manoisparduotuve.lt@gmail.com

 

Nuo Kovo 1d. persikraustom į naujas patalpas adresu:

Taikos pr. 34A

www.manoisparduotuve.lt

+370 600 96000

 

 

Rekvizitai:

UAB "MD centras"

Įmonės kodas: 302704860

PVM kodas: LT100007741013

AB „Swedbank“

LT317300010129948749

 

UAB „ MD centras " jau daugelį metų seka dviračių  tendencijas ir gilinasi į naujoves, bei technologijas.

Parduotuvės ManoDviratis.lt  kolektyvas yra pasirengęs kiekvienam klientui pasiūlyti jam patinkantį,

kokybišką dviratį pačiomis palankiausiomis kainomis.  „ManoDviratis.lt“ parduotuvėje šią patogią

transporto priemonę galima įsigyti vos nuo 199Lt. www.manodviratis.lt